Facebook   Twitter   Google+

Зграда школе
dec nedelja

Школско такмичење рецитатора 13.2.2017

На општинско такмичење у рецитовању, чији је организатор Народна библиотека ''Ђура Јакшић'' Српска Црња,

које ће се одржати 24.2.2017.године у 10 часова,  пласирали су се следећи ученици:

- у категорији нижих разреда:

1. Анастасија Марков, 1-2, са песмом- ''Писање слова'' од Татјана Ђулинац (2.место);

2. Милан Томин, 2-2, са песмом-''Песма за мамине очи'' од Мире Алечковић (2.место);

3. Ђорђе Стоићев, 3-2, са песмом ''Како се пишу песме'' од Владе Стоиљковић (3.место)

4. Ена Весковић, 4-2, са песмом ''Људи'' од Соње Јошин, (1. место, и директан пласман по основу резултата из претходне године)

- у категорији виших разреда:

1. Милица Кондић, 6-1, са песмом - '' Неки те не воле људи '' од Недељка Попадића (3.место)

2. Марија Гаврић, 7-1, са песмом - '' Дечак са златом липе у коси '' од Добрице Ерића (1. место, и директан пласман по основу резултата из претходне године)

3. Кристина Дошлов, 7-1, са песмом - ''Све што цвета није цвеће '' од Добрице Ерића (2. место)

4. Андреа Недељков, 8-2, са песмом ''Љубав '' од Мирослава Антића (3.место)

Школско такмичење рецитатора 13.2.2017