Facebook   Twitter   Google+
 
SITEMAP |
       
 
 
 
   
cetvrtaci
Dodela
 
 
 
Такмичења
 

14.7.2019. Окружно такмичење из биологије

Никола Радијевац, 8-1, 3.место - пласман на републичко такмичење

10.3.2019. Општинско такмичење из српског језика

5.разред

Александар Гојевић 5-1, 1.место

Стефан Ждрња 5-1, 2. место

6.разред

Ена Весковић 6-2, 1.место - пласман на окружно такмичење

Мирослав Гера 6-1, 2. место 

7.разред

Каја Милин 7-2, 3.место

8.разред

Никола Радијевац 8-1, 2.место 

Душан Стоилков 8-2, 3. место 

 

10.3.2019. Општинско такмичење из географије

 

8.разред

Мирослав Гера 8-1, 2.место

Душан Стоилков 8-2, 3место

 

9.3.2019. Општинско такмичење из биологије

7.разред

Милана Стојанов 7-1, 1.место - пласман на окружно

Андреа Грмић 7-2, 2.место -пласман на окружно

Кристина Врачар 7-2, 3.место - пласман на окружно

 

8.разред

Мирослав Гера 8-1, 1.мес - пласман на окружно

Бојана Милин 8-2, 2 место - пласман на окружно

Никола Радијевац 8-1, 3.место - пласман на окружно

3.3.2019. Општинско такмичење у рецитовању

 

4.разред

Данило  Коматовић 3-2, пласман на Окружно такмичење у Чоки.

 

3.3.2019. Општинско такмичење из хемије

7.разред

Андреа Грмић 7-2, 3.место

 

8.разред

Никола Радијевац 8-1, 2.место

Мирослав Гера 8-1, 2.место

 

3.3.2019. Општинско такмичење књижевна олимпијада

7.разред

Ксенија Живин 7-1, 1.место

Никола Радин 7-1, 1.место

Милана Стојанов 7-1, 2.место

8.разред

Никола Радијевац 8-1, 1.место

Мирослав Гера 8-1, 2.место

Милица Кондић 8-1, 3.место

2.3.2019. Општинско такмичење из математике

3.разред

Огњен Јокић 3-1, 2.место

5.разред

Стеван Максимовић 5-1, 1.место

6.разред

Ена Весковић 6-1, 2.место

8.разред

Никола Радијевац 8-1, 1.место

Такмичење у шаху 27 фебруара 2019 године,

Учествовало је око 70 учесника од првог до осмог разреда.

Први Разред:        дечаци:       прво место Тошић Лука ,

                            девојчице:  прво место -Бранковић Kатарина,

                                              друго место Стојичић Милица  и

                                             треће место Рођенков Вања....

 

Други разред: Дечаци 1. Стојчић Марко

                                  2.Рођенков Вукашин

                                  3.Kолунџић Стефан

Други разред , девојчице - прво место Арсин Милица

 

Трећи разред: дечаци:  1.Ждрња Вукашин

                                   2.Ћирин Михајло

                                   3.Ракић Стефан

Трећи разред девојчице: прво место Протић Лара

 

Четврти разред , дечаци : 1.Пауновић Лука

                                      2.Kушић Лука

                                      3.Лекин Милош

 

Четврти разред девојчице, 1 место Штевин Сања

 

Пети разред, децаци :  1.Гојевић Александар

                                  2.Ждрња Стефан

                                  3.Максимовић Стеван

Шести разред : дечаци - 1.Бранковић Милош и Гера Миодраг деле 1 место

                                    2.Лудањи Марко

Седми разред: дечаци : 1.Ђурић Лука и Мартинов Дарко деле прво место

                                     2.Грујчић Вукашин

Седми разред : девојчице: 1 место Грмић Андреа

 

Осми разред , дечаци , 1.Томин Јован

   

    

23.2.2019. Општинско такмичење из физике

23.-24.2.2019. Општинско такмичење из страних језика

Енглески језик:

Немачки језик:

 

 
Вести